תכנון טיול לפיליפינים

למי מתאים טיול לפיליפינים? לכול מטייל ללא יוצא מן הכלל. הוא מתאים לאלו שרוצים טיול בטן גב, הוא מתאים לאלו שרוצים טיול מאתגר יכול להתאים גם לירח דבש, טיולים רומנטיים לזוגות, טיולי משפחות וגם טיולים מאורגנים. זה הזמן להבין כמה פרטים חשובים על הטיול כך שתבינו אם הוא מתאים גם לדרישות שלכם.

אוהבים את חוף הים? זה המקום בשבילכם

יש הרבה מה לעשות במהלך טיול לפיליפינים אך ללא ספק הדבר העיקרי הוא חוף הים. החופים במדינת האיים הטרופית מהממים, כנראה שתראו את החופים ולא תאמינו איפה אתם נמצאים. החופים בפיליפינים עד כדי כך יפים שאתם יכולים להישאר בהם הרבה יותר זמן ממה שחשבתם שתישארו. טיול לפיליפינים יכול להיות מעולה גם עם כוס שייק פרי טבעי על הכיסא בחול שנדמה כי איש לא דרך עליו מעולם עם שמשייה ושמש חמה. כך אפשר להעביר ימים שלמים בלי למצמץ והחופים ידהימו אתכם כל בוקר מחדש.

הטיול המושלם לחובבי הטבע המושבעים

יש אנשים שלא אוהבים טיולים בעיקר כי הם עוד לא טיילו בחו"ל הנופים בחו"ל הרבה יותר יפים מהנופים שיש בארץ למרות שיש עוד כאלו שיתווכחו אתכם על זה. בחו"ל יש מדינות גדולות יותר ומרתקות יותר, והפיליפינים ישאירו אתכם המומים הרי געש, יערות טרופיים שנמתחים לאורך של מאות קילומטרים, מסלולים ונקודות תצפית שלא נגמרים והרשימה עוד ארוכה!

התרבות מעניינת יותר ממה שחושבים

עד כה דיברנו הטבע של הפיליפינים בין אם מדובר על יערות גשם ורכסי הרים וכמובן על חופי הים היפהפיים שיש במדינה. יחד עם זאת, גם המקומיים מסקרנים מאוד. יכול להיות שפחות תייחסו לצד הזה של הטיול בדרך כלל אכפת לאנשים מהחופים ומהאטרקציות, כל יש גם אטרקציות שקשורות בתרבות של המקום וכמובן גם המאכלים יכולים להכיר לכם את התרבות אם תאכלו במסעדות מקומיות.

מודעות פרסומת