פוליש

מהו פוליש לרצפה?

פוליש לרצפה היא למעשה פעולת ניקיון שבמהלכה מורחים שכבה של וקס או חומרים קריסטליים על הרצפה. השכבה הזו נמרחת רק אחרי שמשייפים היטב את הרצפה כך שבסופו של דבר כל הכתמים יורדים. הסיבה לכך שפוליש לרצפה היא פעולת ניקיון מעולה היא שיש כתמים שנמצאים כבר בשכבות הראשונות של הרצפה וכך למעשה חומרי ניקוי לא יכולים להסיר אותם. כדי לסיר אותם יש צורך לשייף את השכבה הזו וזה בדיוק מה שהפוליש מסוגל לעשות. שכבת הווקס או הקריסטל שנמרחת לאחר מכן תשמור על הרצפה לאורך זמן, גם תמנע שריטות וגם תמלא שריטות קיימות.

כיצד ניתן השירות?

שירות פוליש לרצפה יכול להינתן בשתי אפשרויות. אתם יכולים להשכיר מכונת פוליש בעצמכם ולבצע את הפעולה בבית או בעסק או פשוט ליצור קשר עם חברת ניקיון שתשלח צוות ניקיון שיבצע זאת עבורכם. השיטה העצמאית היא אמנם שיטה שנשמעת זולה ונוחה יותר אך אם אתם לא יודעים איך לבצע את הפוליש, תשכחו מזה. פוליש יכולה להיות פעולה מסוכנת מאוד כי אתם יכולים לשייף את המרצפות יותר מידי מה שיגרור נזק בלתי הפיך. גם ככה פוליש לרצפה היא פעולה שמבצעים כל כמה חודשים לכל היותר אז לא כדאי לחסוך.

Woman worker cleaning the floor with polishing machine

למי ניתן השירות?

שירות הפוליש לרצפה ניתן לכל מיש רוצה. עסקים, מוסדות לימוד, אולמות אירועים, משרדים וכמובן גם בתים פרטיים ודירות, כולם רוצים שהבית שלהם יהיה יפה יותר ומוגן יותר. לכן שירות פוליש מאוד פופולרי כאשר גם המחיר שלו אטרקטיבי מאוד ועומד על 10 שקלים למטר רבוע. עם מחירים כאלו ויתרונות כאלו, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לבצע סקר שוק מקיף ולבחור את צוות הניקיון הכי טוב עבורכם.

מודעות פרסומת