הכל על עו"ד תעבורה

עו"ד תעבורה ידוע כעורך דין שלא כולם אוהבים. יש הרבה ביקורת על עורכי דין אלו שלמעשה משאירים אנשים ששתו אלכוהול ונהגו בכבישים, תוך ניצול הידע האדיר שיש להם עם המערכת המשפטית. יכול להיות שהתפקיד שלהם נשמע לכם מעט מעורער אך זה הזמן להסביר כמה הנחות שגויות לגביהם, גם אם תשכרו את שירותיהם.

עו"ד תעבורה לא יכול לעשות הכול

אין ספק כי עו"ד תעבורה מקצועי הרבה פעמים מרגיש לנו כמו קוסם, וממצב אבוד, ותיק שלמעשה נראה כאילו סגור, הוא הצליח להוציא את הנאשם חף מפשע או לכל הפחות עם עונש קל יותר. עם זאת חשוב לזכור שעו"ד תעבורה לא יכול לעשות הכול והוא ממש לא קוסם, ואם כל ההוכחות מראות שאתם אשמים אז כנראה שאתם תקבלו עונש בסופו של דבר. יש לקוחות שחושבים שעורך דין תעבורה הוא אחד שיכול הכול כי הוא מכיר את המערכת אחרי שנות ניסיון רבות אך לא תמיד זה כך.

עו"ד תעבורה לא 'מכיר אנשים'

יש אנשים רבים שבטוחים שעורך דין תעבורה מעורה בכל הנושאים ועם אנשי מפתח והוא יכול לעזור לכם לצאת מהבוץ בשל כך. עורך דין תעבורה לא יכול לסדר לכם זכייה בתיק וזה ממש לא עובד כך. הסיבה שעורכי דין תעבורה בעלי ניסיון של שנים רבות מצליחים להוציא את הנאשמים מתיקים סבוכים יותר, היא הניסיון שלהם וההיכרות שהלם עם המערכת ולא היכרויות עם אנשי מפתח פה או שם.

עו"ד תעבורה לא יכול לבקש מכם לשקר

עו"ד תעבורה יכול לדרוש מכם הכול אך לא בטוח שהכול יהיה חוקי. בסופו של דבר מדובר במקצוע חופשי ולמרות שיש חוקים מאוד ברורים, תיקחו בחשבון שאם הוא דורש מכם להעלים ראיות או לשקר בחקירה אתם עוברים על החוק בעצמכם יחד איתו.

מודעות פרסומת