החלפת צילינדר

החלק החשוב ביותר במנעול הוא הצילינדר. הצילינדר הוא למעשה הצינור הקטן שאליו נכנס המפתח והוא זה שמפעיל את מנגנון הנעילה. החלפת צילינדר נדרשת אחת לכמה שנים כאשר הוא כבר נשחק, וכמובן במקרה שהוא נפרץ. זה הזמן להבין כיצד צריך להחליף צילינדר בצורה הנכונה ביותר.

החלפת צלילינדר

להזמין מנעולן אמין ואיכותי

כדי להחליף צילינדר בצורה נכונה יש צורך להזמין מנעולן אמין ואיכותי. האמינות היא אחד הערכים העליונים ביותר שיש להתחשב בהם בכל בחירת בעל מקצוע ובעיקר בבעל מקצוע עם פעולה כה רגישה כמו החלפת צילינדר. הצילינדר שלכם יכול להיות תקול אם יתקין אותו מנעולן שאינו מקצועי ואינו מנוסה ואז כל תחושת הביטחון שלכם בבית תהיה לא אמיתית בפועל. כמו כן, יכול להיות שמדובר במנעולן לא אמין ללא תעודת יושר והוא ישכפל את המפתח שלכם לגורמים עוינים.

התאמת הצילינדר המתאים

החלפת צילינדר טובה היא החלפת צילינדר שמתאים למנעול שלכם ואיכותי לשנים רבות. יש מגוון רחב של יצרני מנעולים וצילינדרים ולכן חשוב מאוד לבחור את אחד החדישים בתחום כדי שתוכלו להיות בטוחים שמחכות לכם שנים רבות של שקט. החלפת צילינדר היא פעולה שאמורה להתבצע כל עשור אם מדובר בצילינדר איכותי שלא עבר ניסיון פריצה וזה הזמן לבחור אותו בצרוה קפדנית.

כמה עולה החלפת צילינדר?

הגענו לסעיף הכי מעניין, כמה זה עולה בשורה התחתונה. החלפת צילינדר יכולה לעלות 500 שקלים ויכולה גם לעלות 1500 שקלים. בראש ובראשונה המחיר מושפע בסוג הצילינדר שתחליפו. באופן כללי יש מנעולים הרבה יותר מתקדמים עם צילינדרים שיכולים להיסגר בלחיצה על כפתור באפליקציה וכן הלאה. כמו כן, יש מנעולנים שיציעו מחירים זולים יותר ולכן חשוב מאוד לבצע סקר שוק לפני שאתם בוחרים במנעולן שיבצע את ההחלפה.

מודעות פרסומת