קמפינג בדרום

קמפינג בדרום יכול להיות חוויה מעולה אך חשוב מאוד להתכונן אליו היטב. יכול להיות שבקמפינג תגלו כמה בעיות שיהיה קשה מאוד לגשר עליהן ולכן ההכנה שלכם תקבע לא פחות משאר הגורמים את ההנאה שלכם .הנה כמה מהדברים שחשוב להכין מראש וציוד שכדאי לקחת עבור קמפינג בדרום.

תבדקו שהאוהל ושק השינה תקינים

חטא ההיבריס, חטא הגאווה, יכול לקרות לכם אפילו כשתהיו בקמפינג. אל תגידו לעצמכם שהאוהל תקים ותתעצלו לבדוק אותו כי הגאווה הזו עלולה לעלות לכם ביוקר. תמיד חשוב לבדוק האם האוהל תקים כי אפילו רוכסן קטן שלא נסגר יכול להכניס קור עז אל האוהל שלכם, שלא לדבר על חרקים ויתושים. אתם לא רוצים להיתקע עם מוצרים לא תקינים וחשובים כמו אוהל או שק שינה ולכן בדיקה מקדימה שלהם היא לא עניין של המלצה.

תוודאו שיש מקור מים ומספיק אוכל

אם אין מקור מים בקמפינג אתם חייבים להביא עמכם מספיק בקבוקים ואולי אפילו ג'ריקן. המים לא ישמשו אתכם רק לשתייה אלא גם לשטיפת פנים בבוקר וצחצוח השיניים. כמובן שאם יש ברז עליכם לוודא זאת היטב וכמובן רצוי לשמוע תגובות והמלצות מאנשים לגבי התקינות שלו. חשוב לזכור כי גם אוכל לא תמיד יהיה בדרך וחנויות באתרי קמפינג הם דבר נדיר ביותר.

דוחה יתושים וערכת עזרה ראשונה

ללא דוחה יתושים יכול להיות שהעקיצות ימררו את הקמפינג שלכם. גם בקמפינג בדרום יש כל מיני יתושים מעיקים והם יכולים להגיע בעיקר ביום אך גם בלילה הם לא ימחלו עליכם. כמו כן, קמפינג בדרום מציב גם אתגרים של מזג אוויר כמו שמש חזקה שעלולה לגרום להתייבשות ולפציעות במסלולי ההליכה שתבצעו, או חתכים מאבנים, ולכן חשוב שתהיה לכם ערכת עזרה ראשונה.

מודעות פרסומת