לינת שטח בדרום

לינת שטח הדרום יכולה להיות אחד הזיכרונות המתוקים ביותר שלכם, אך תמיד יש כמה דרכים להנעים עוד יותר את האווירה ולהפוך אותה למתוקה יותר. בפעם הבאה שאתם יוצאים אל לינת שטח בדרום, הנה כמה דברים שכדאי שתביאו אתכם.

מזרון מתנפח ישנה את החוויה

אין ספק שיציאה אל לינת שטח בדרום אמורה להיות כמה שיותר טבעית אך גם ככה שק שינה ומזרון שטח אינם טבעיים, ואין שום סיבה שתקומו עם כאב גב. אם אתם רוצים לישון באופן נוח יותר ולקום יותר עננים ופחות כאובים, מזרן שטח מתנפח יכול להיות הדבר שאתם צריכים. המזרן אמנם גדול אך הוא יכול להיכנס באוהל, דבר שכמובן צריך לבדוק מראש, והוא ללא ספק ישנה את מה שאתם חושבים על הצרות של לינת שטח.

משחקי קלפים וכדור

יש מקומות רבים במדבר שיציעו לכם חשמל ואפילו אינטרנט אך בכל מקרה כדאי לוותר על כל אלו. אמנם קליטה סלולרית היא דבר חשוב אך מעבר למקרי חירום מוטב שתתעסקו בדברים אחרים ותנצלו את הלינה בשטח בדרום הארץ כדי להיזכר מה היינו עושים לפני 10 או 15 שנים. משחק קלפים, צלחת מעופפת, משחק בכדור ועוד מגוון רחב של משחקי קופסה שיכולים להיות מעניינים ומאתגרים יכולים להעביר לכם את הזמן ולגבש אתכם יחדיו.

למה שלא תביאו ערסל?

יש עוד הרבה חפצים שיכולים להפוך את הלינה שלכם להרבה יותר מגניבה והרשימה המלאה תהיה ארוכה במיוחד, אך אחד החפצים הכי טובים שיעשו את השינוי הכי מעניין הוא הערסל. מה שאתם צריכים הוא בסך הכול ערסל וחבל חזק, כאשר לא תהיה לכם בעיה ברוב החאנים או חניוני הלילה למצוא מקום לחבר אותו. כמובן שעדיף לבדוק האם יש מקום כזה לפני שאתם מביאים אותו מה שלא תהיה בעיה לברר עם האינטרנט בימינו.

מודעות פרסומת