מי יכול לקבל הלוואות ללא ערבים?

הלוואות ללא ערבים ניתנות לאנשים פרטיים ולקוחות עסקיים. באופן עקרוני, לקוחות כל הבנקים יכולים לקבל הלוואות מן הסוג הזה כל עוד הם עומדים בתנאי ההחזר ובקריטריונים להגשת בקשה. את התנאים והקריטריונים אפשר לבדוק מול הגוף המממן. כיום אפשר לפנות לחברות מימון פרטיות, לחברות אשראי, לחברות ביטוח וכמובן לבנקים. ההבדל בין מסלולי ההלוואות נובע ממידת הסיכון שאותה הגוף המממן מוכן לקחת על עצמו.

בנקים מסכימים בדרך כלל לתת הלוואות ללא ערבים רק ללקוחות בעלי חשבון פעיל עם מסגרת אשראי חיובית. מצב דומה קיים גם בקרב חברות האשראי, שמגבילות את השימוש בכרטיס בגין הלוואות מסכומים מסוימים ומעלה. לעומתן, חברות הביטוח משתמשות בכספי קרנות השתלמות וקופות גמל כשעבוד טרם מתן הלוואות שונות. הדבר החשוב הוא לבחון את פרטי ההלוואה לעומק ולבדוק עד כמה היא משתלמת בהשוואה לפתרונות מימון אחרים.

הלוואות ללא ערבים מחברות פרטיות

אופציה לא פחות פופולארית היא לברר על הלוואות ללא ערבים מטעם חברות מימון פרטיות. אלו צריכות להיות חברות שפועלות באישור משרד האוצר ובנק ישראל, והיתרון שלהן הוא הליך אישור מהיר. חברות מימון פרטיות מציבות את הלקוח בראש סדר העדיפויות ומציעות הלוואות ללא ערבים וללא בטחונות.

אפשר להשתמש בלקיחת הלוואות ללא ערבים לכל מטרה. אנשים פרטיים למשל מקבלים הלוואות כאלה כדי לשאת בהוצאות בלתי צפויות בהתראה קצרה, כמו למשל בגין טיפול רפואי דחוף או לאחר שיפוץ דירה. לעומתם, לקוחות עסקיים מבררים על הלוואות ללא ערבים כאשר הם צריכים לשלם חובות לספקים, קבלני שירות ועובדים. בנוסף, לקוחות עסקיים מתעניינים בהלוואות למימון רכישת חומרי גלם וציוד או להשקת קמפיין פרסומי ושיווקי שיגביר את המכירות בטווח הקצר והארוך.

מודעות פרסומת