הלוואות לפתיחת עסק

אם אתם עומדים לפתוח עסק כבר בוודאי הבנתם שאתם צריכים מימון. את המימון הזה תוכלו לקבל מכמה גופים שאתם בטח מכירים, כמו הבנקים או חברות חוץ בנקאיות, אך במאמר זה דווקא נעסוק בדרך שבה תקבלו את ההלוואה בצורה הכי נכונה שיש.

תכנית עסקית לבירור הצורך באשראי

אם אתם רוצים לקבל הלוואות לפתיחת עסק אתם קודם כל צריכים לעשות תכנית עסקית. תכנית עסקית היא למעשה תכנית שאתם בסופו של דבר צריכים להציג לגוף המממן שממנו אתם רוצים לקבל אשראי, כאשר שם תצטרכו לספר מה התכנון שלכם לעסק החדש, מי יהיו הלקוחות שלכם, מה יהיה המחזור העסקי הצפוי שלכם וכן הלאה. כמובן שבתכנית העסקית לעתים יהיו תקלות ולא תמיד תיישמו את הכל אך היא הצפי הנדרש.

תנאי ההחזר ליצירת תזרים מזומנים חיובי

תנאי החזר של ההלוואה יהיו למעשה לא רק העתיד הקרוב שלכם אלא גם העתיד רחוק, כאשר הכוונה היא ל-5 שנים ומעלה. אם תנאי ההחזר לא יהיו נוחים לא בטוח שתוכלו לשנות אותם בהמשך ואז יכול להיות שהחיים שלכם יהיו מוגבלים מאוד. החיים העסקיים גם ככה לא פשוטים והכל יכול לקרות ולכם חשוב לקבל הלוואות לפתיחת עסק מגוף מממן שיהיה גמיש עד כמה שניתן.

חכו שהעסק יתחיל להרוויח לקבלת אשראי נוסף

קיבלתם הלוואות לפתיחת עסק והעסק מתחיל להרוויח? אל תקפצו גבוה מידי, תחזרו חזרה לקרקע וחכו שיהיה לכם מספיק רווחים כדי שתוכלו לבצע עוד פעולות עסקיות יחסית גדולות כמו לקיחת הלוואה נוספת. מה שקורה לעסקים רבים זה שאחרי שיש להם מכירות מסוימות והם מבינים שיש פוטנציאל מסוים הם ממהרים לקבל עוד מימון מה שלאחר מכן מתברר כטעות חמורה שיכולה לעלות להם ביוקר ואך בסגירת העסק.

 

 

מודעות פרסומת