פוליגל

עמידות ואיתנות לטווח הארוך

את לוחות הפוליגל אנו פוגשים ביום יום ולא תמיד אנחנו מודעים אליהם. לוחות פוליגל לא סתם נשמעים בניחוח עברי, מפעל פוליגל הוא מפעל שנמצא בבעלות הקיבוצים מגידו ורמת השופט ועד היום השם פוליגל דבק ללוחות שהוא מייצר: לוחות פוליקרבונט ולוחות פוליפרופילן. ללוחות האלו יש עמידות נפלאה והם ידועים בכל העולם, הם עמידים מאוד גם מפני פגיעות חיצוניות ומפני חבלות, וגם לתנאי מזג אוויר קשים. זכוכית היא חומר יקר יותר, היא כבדה יותר ושבירה יותר ולמעשה בהשוואה לפוליגל היא חומר מסוכן מאוד. לוחות פוליגל חזקים וקלים ואפשר להתקין אותן בקלות בתור פתרון קירוי גם לשטחים גדולים.

שקיפות חלקית או מלאה לפי דרישה

כולם רוצים לנצל את האור הטבעי כמה שיותר כיוון שחיסכון אנרגיה יכול להיות משמעותי ביותר לאורך זמן בעיקר במקומות גדולים כמו מפעלים, אולמות תצוגה, מרכזים מסחריים ועוד. לוחות פוליגל מסוגלים לבלוע את הקרינה ברמה משתנה הודות להחדרת צבעים אל החומר, כך שהחומר יהיה שקוף למחצה בלבד ובאיזה צבע שרוצים. ניתן לבלוע חלק ניכר מקרינת השמש או להעביר 90 אחוז מקרינת השמש וזהו טווח גדול מאוד שמאפשר גמישות לכל בית עסק ובית מלאכה. השימושים בלוחות פוליגל מעוצבים ומגוונים בזכות הצבעים הרבים שניתן לקבל באמצעותם, מה שהופך אותם לשימושיים בחנויות רבות, במוצרים רבים וגגם באריזות חצי שקופות או שקופות לחלוטין.

חסינות גם נגד אש

עוד תכונה חשובה של לוחות פוליגל היא חסינות לאש, עניין בטיחותי וחשוב למדי. בגלל שלוחות פוליגל מכסים שטחים גדולים בתעשייה ובבתי עסק רבים, לעתים גם במוסדות חינוך ובמקומות ציבוריים עם אלפי בני אדם, עולה הצורך שיהיו גם חסינים מאש כדי שלא יהוו מוקד לפריצת שריפות. גם כאן לוחות פוליגל עומדים בקריטריון בצורה מוצלחת ומספקים הגנה מושלמת.

מודעות פרסומת