מענה אנושי

ישנן דרכים רבות בהן ניתן לשמר לקוחות ולהעלות את שביעות רצונם מהשירות

עסקים רבים מעוניינים לחזק את הקשר עם לקוחותיהם בכדי לשפר את חוויית השירות שלהם ולהעלאות את הסיכוי שיישארו לקוחות לאורך זמן, וכן את מספר הרכישות או העסקאות שהם מבצעים אל מול החברה. ישנן דרכים רבות המאפשרות שמירה על קשר עם לקוחות, כאשר אחת הדרכים הנפוצות והיעילות ביותר הינה כמובן תפעול מוקד טלפוני.

אז מהם היתרונות של מענה אנושי?

  • התייחסות אישית: מוקד טלפוני המספק ללקוחות מענה אנושי מאפשר להם להרגיש כי החברה מתייחסת אל כל אחד מהם באופן אישי ושתלונותיהם נשמעות. תחושה זו מגבירה את שביעות הרצון של הלקוחות מהחברה, כך שהם נוטים פחות לעזוב אותה, משתמשים ביותר שירותים ובאופן כללי הופכים לרווחיים יותר עבור העסק.
  • גמישות: ישנן כיום שיטות שונות למענה על פניות הלקוחות. שיטות כגון פניה במייל או באתר או היעזרות במענה טלפוני אלקטרוני אינן מאפשרות גמישות בפניות הלקוחות, ולרוב מגבילות את אפשרויות הפניה לתחום מצומצם ביותר של נושאים. מענה אנושי מאפשר שיחה גמישה ופתוחה עם נציג של החברה, והוא נעים יותר ללקוחות מדרכי פניה אחרות.
  • יעילות: הן בשל הגמישות בנושאי הפניה והן בשל העובדה שנציגי החברה יכולים למצוא פתרונות יצירתיים לתלונות הלקוחות, מענה אנושי הינו שיטה יעילה וטובה להתמודד עם הפניות השונות, ובאמצעותה ניתן לסגור פניות כמה שיותר מהר.

היתרונות של מענה אנושי רלוונטיים לכל סוג עסק, ויכולים לסייע בשיפור השירות

למענה אנושי יתרונות רבים אשר יכולים לשפר את השירות שכל בית עסק וחברה מעניקים ללקוחותיהם, כאשר הוא מאפשר פניה איכותית, יעילה ומהירה בתלונות הלקוחות, וכן איסוף מידע על נושאי פניה חוזרים לשם הסקת מסקנות והתאמת השירותים הניתנים ללקוחות.

מודעות פרסומת