הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים

מאיפה מגייסים כסף לעסקים?

ממון רב דרוש לפתיחות עסק ואנשים רבים רק חושבים על הסכומים האלו וחושבים שזה פשוט לא אפשרי. לפני שאתם מתבאסים וחושבים שלכם לעולם לא יהיה את הסכום לפתוח עסק, אתם חייבים לזכור שפתיחת עסק בסכום של מאות אלפי שקלים היא לא עניין בלתי אפשרי. אפשר לקבל הלוואות לעסקים ואם תציגו תכנית עסקית מתאימה שבאמת עמוד בציפיות, גם תוכלו להחזיר את הסכום הזה לאט ובזהירות. כמובן שיש כאן סיכון עסקי אך אם לא תיקחו אותו בצורה מחושבת, תצטרכו להמשיך לחסוך עד שיהיה לכם כסף משלכם לפתיחת העסק מה שלא בטוח יקרה.

pianowhtside-1000x1000

האם כדאי לקחת הלוואה מהבנק?

הלוואות לעסקים נפוצות מאוד בצד הבנקאי של התמונה. הבנקאים ישמחו להסביר לכם על התנאים האטרקטיביים של הבנק ואם רק תספרו להם שאתם רוצים לפתוח עסק הם מיד יפנו אתכם אל המחלקה המתאימה. הבעיה היא שהבנק הוא הגוף שיכול לספק לכם את התנאים הכי נוקשים ולכן לא כדאי להתבסס רק עליו. להיפך, כדאי לבדוק בעוד מקומות שיכולים לספק לכם את סכום ההלוואה בתנאים אטרקטיביים יותר, כמו למשל חברות מימון חיצוניות, חברות פנסיה, חברות ביטוח, קרן ההשתלמות שלכם וכולה.

האם כדאי להיעזר בבני משפחה?

בני משפחה יכולים לעזור לכם אם יש להם ממון רב אך שימו לב שזו יכולה להיות נקודת התורפה של העסק. בגלל שהכול נהיה אישי יהיה לכם קשה מאוד לתפקד. בני המשפחה שלכם יכולים לתמוך בכם ולתת לכם את הכסף אך חשוב מאוד לעשות זאת בהסכם מסודר וכמובן עם ריבית נמוכה, אך שתהיה קיימת. שימו לב שהיחסים שלכם יכולים להיפגע מאוד ולכן רק אם אתם בטוחים שאתם יכולים להחזיר את הכסף לוו מבני משפחה.

מודעות פרסומת