קורס צילום אופנה

יותר מרק זוויות ותאורה

כולנו מצלמים כל היום אך גם המוכשרים ביותר שביננו יודעים שהם עוד רחוקים מאוד מצילום מקצועי. קל מאוד להבדיל בין צילום מקצועי לבין צילום חובבני וזה לא טמון רק בהבדלים בין המצלמות. צילום מקצועי יוצר הרמוניה הרבה יותר גדולה ולמעשה בולט מאוד בגלל כל פרט ופרט. קורס צילום אופנה הוא אחד הקורסים שילמדו אתכם כיצד לצלם באופן מקצועי ויסבירו לכם שצילום טוב הוא לא רק עניין של זוויות או תאורה. נכון שהתאורה חשובה מאוד כדי שהתמונה תצא באיכות טובה וכמובן שהזווית משמעותית גם היא, אך יש עוד הרבה פרטים שנכנסים למכלול הגדול.

ליצור הרמוניה בתמונה

יצירת ההרמוניה בתמונה היא זו שיוצרת את היופי המרהיב שלה. צילומי אופנה חייבים להבליט את הדוגמן או הדוגמנית שמופיעים בתמונה יחד עם הבגדים שהם לובשים או האיפור שיש עליהם כך שההרמוניה תהיה כל כך בולטת כדי שהיא תשכנע אנשים לקנות. זה למעשה כל המטרה של צילומי אופנה מעבר להצגת פרטי הלבוש או האיפור כמו שהם ולכן חשוב ליישם זאת במלוא הכוח. במהלך קורס צילום אופנה התלמידים ילמדו גם על הטרנדים של עולם האופנה, כיצד לזהות אותם וממה כדאי להימנע וכך יהיו מוכנים לנחיתה בתעשייה הזו שמשתנה במהירות והתחרות בה לא פשוטה.

לימודי פוטושופ כלולים

קורס צילום אופנה הרבה יותר רחב ממה שנדמה ומעבר לצילום עצמו, בקורס נלמדים גם הרבה נושאים חשובים אחרים. למשל, בקורס צילום אופנה ילמדו התלמידים כיצד לעבוד בצוות ואיזה צוות בכלל צריך להרכיב, דבר חשוב מאוד לעבוד נכונה. כמו כן התלמידים ילמדו על עריכה בסיסית בפוטושופ וגם קורסים שלא מלמדים עריכה באופן מעשי יסבירו מתי העריכה משתלבת היטב ומתי לא, מה ניתן לתקן בעריכה ומה לא, וכולה.

מודעות פרסומת