ניקיון לאחר שיפוץ

לא כל חברת ניקיון מציעה שירות שמתאים לבעלי בתים, דירות ומשרדים אחרי שיפוץ. הסיבה לכך היא שניקיון לאחר שיפוץ מתבצע בצורה שונה לגמרי בהשוואה לשירותי ניקיון רגילים. קודם כל, חברת הניקיון חייבת לתאם את השירות מול קבלן השיפוצים ובעלי המלאכה. בעזרת תיאום מראש של שירותי הניקיון ניתן למנוע מצב בו השיפוץ מתעכב ואפשר לסיים את כל התהליך במהירות. התיאום גם חשוב כדי לחסוך עבודה כפולה ולוודא ששירותי הניקיון מתחילים רק אחרי שכל שאר אנשי המקצוע סיימו לעבוד.

שנית, שירותי ניקיון לאחר שיפוץ כוללים מאפיינים מיוחדים כי הם דורשים התמודדות עם סוג אחר לגמרי של לכלוך. בניגוד לשירות ניקיון שבועי בבתים פרטיים או ניקיון יומי במשרדים, ניקיון לאחר שיפוץ כולל בדרך כלל הסרת כמויות גדולות של אבק ופינוי פסולת בניין.

בנוסף, יש לקחת בחשבון שלא ניתן לחזור לשגרה מלאה בבית או במשרד לפני שחברת הניקיון מסיימת את העבודה. לכן הדרישות של הלקוחות מחמירים מאוד בהזמנת שירותי ניקיון לאחר שיפוץ וזו הסיבה בגללה צריך לבחור היטב את החברה המבצעת.

ניקיון לאחר שיפוץ

טיפים לבחירת חברת ניקיון

הכי חשוב לוודא שהחברה שאמורה לנקות את הבית או המשרד אחרי השיפוץ אכן מכירה את התחום. כדאי לשאול את נציגי החברה כמה שנות ניסיון יש להם בענף, לקבל הצעת מחיר מסודרת ולנסות לאסוף המלצות מחברים, קרובים ובני משפחה. באותה הזדמנות אפשר גם לשאול את החברים ובני המשפחה על שביעות הרצון שלהם משירותי הניקיון ולוודא שמדובר במחיר הוגן.

לבסוף, כדאי לבחור חברת ניקיון שמתחייבת לעמידה בלוח זמנים. אפשר לשאול את נציגי החברה על שיטת העבודה ולפגוש אותם עוד במהלך השיפוץ כדי לתאם תאריכים ישירות מול הקבלן.

מודעות פרסומת