לוחות פוליגל

לוחות פוליגל אלו למעשה לוחות פוליקרבונט דו שכבתיים המשמשים בעיקר לקירוי שקוף של מרחבים שונים. לא רבים יודעים שאף על פי שהחומר ממנו הם עשויים הוא שילוב של פוליקרבונט ופוליפרופילן הם נקראים דווקא פוליגל משום שזה שם המפעל הישראלי בו הם מיוצרים. הדו שכבתיות של הלוחות מאפשרת יכולת בידוד טובה, הן עבור הקיץ והן עבור החורף. כמו כן, הלוחות מאופיינים בקלות משקל יחד עם עמידות חזקה והם יכולים לשמור על המראה והצורה שלהם גם לאורך זמן. כמו כן, בעוד שהלוחות מעבירים תשעים אחוז מהאור העובר דרכם, הם מסננים באותו הזמן את קרינת ה-UV המזיקה.

מה ניתן לעשות עם לוחות פוליגל?

בשל התכונות שהזכרנו המאפיינות את הפוליגל, מדובר בחומר רב שימושי. לוחות פוליגל משמשים בעיקר עבור קירוי של מרחבים חיצוניים. מרחבים אלו יכולים להיות מרחבים ציבוריים כמו אצטדיונים או קירוי של חדרי כושר ובריכות, מרחבים תעשייתיים כמו חממות גדולות או מרחבים פרטיים כמו חניות פרטיות ופרגולות. כפי שניתן להבין, בכל מקום בו דרוש קירוי שקוף, שיאפשר מצד אחד מעבר אור יום ומצד שני קורת גג יציבה שתגן על היושבים מפני גשמים ומשקעים אחרים כמו גם מפני קרינת שמש מזיקה – ניתן ורצוי להשתמש בלוחות פוליגל. כמו כן, לא הזכרנו שהלוחות הללו פשוטים מאוד להרכבה והתקנה.

אביזרים נלווים

יחד עם לוחות פוליגל מגיעים כמה אביזרים נלווים שמאפשרים את ההתקנה של הלוחות. בים האביזרים הללו ניתן למנות את המחברים, שמשמשים לקישור חזק בין הלוחות, פרופילי קצה וגמר המיועדים לקצה של הלוחות ומגוון סוגי דבק וחומרי איטום וחיבור אחרים. סרטונים המדגימים כיצד להתקין את הלוחות האלו באופן עצמאי ניתן למצוא בחיפוש קצר באינטרנט.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
מודעות פרסומת