פריצת כספות

שירותי פריצת כספות ניתנים על ידי אנשי מקצוע ומנעולנים מוסמכים. מנעולן שצריך לפרוץ כספות על פי החוק חייב להחזיק באישור מטעם משטרת ישראל ולעבור הסמכה ארוכה. בנוסף, המנעולן חייב לוודא שמי שהזמין אותו בשביל לפרוץ כספת מסוימת הוא אכן בעל המקום. את זה אפשר לעשות באמצעות זיהוי מזמין העבודה עם תעודת זהות או רישיון נהיגה. זיהוי מוקדם הוא קריטי לקביעת האמינות של המנעולן ולבדיקה האם מדובר באיש מקצוע מוסמך.

מבחינה טכנית, פריצת כספות מתבצעת לפי הדגם וסוג הבעיה. פריצה של כספות מקולקלות מתבצעת בצורה שונה מאשר פריצה של כספות תקינות בלי מפתחות או לאחר אובדן של קוד הקומבינציה. במידה זהה, הפורץ חייב לקחת בחשבון את הדגם של הכספת ואת המפרט הטכני המפורסם על ידי היצרן.

פריצת כספות3

היתרונות של פריצת כספות

הדרך הכי טובה לפתוח כספת תקולה היא לבצע פריצה מסודרת באמצעות הזמנת אנשי מקצוע מוסמכים. אנשי מקצוע יכולים לבצע את הפריצה בכל רגע נתון ובהתראה קצרה. בעלי עסקים וגם אנשים פרטיים לא צריכים לנסות לפרוץ את הכספת בעצמם כי סביר להניח שהם לא יצליחו, מה גם שהעלות הנמוכה של שירותי פריצת כספות מקצועיים הופכת אותם לאטרקטיביים ומשתלמים במיוחד.

יתרון לא פחות חשוב של פריצת כספות הוא שניתן להזמין את השירות ממנעולן שנותן אחריות על העבודה. המשמעות של אחריות היא חיסכון נוסף בהוצאות בטווח הקצר והארוך, כי לאחר חזרה של התקלה אפשר ליצור קשר עם המנעולן ולבקש ממנו להגיע כדי לבצע פריצה נוספת. כמו כן, פריצת כספות מתבצעת עם ציוד מתקדם ובצורה שלא פוגעת במנגנון הנעילה. לאחר הפריצה ניתן לחזור במהירות לשגרה ולהשתמש בכספת לשמירת חפצים יקרי ערך.

מודעות פרסומת