גדר לגינה

גדרות לגינה הן דבר הכרחי וחשוב בכל בית בו יש גינה או חצר, לאור החשיבות הבטיחותית הטמונה בהן. הגדרות משמשות להרחקת פולשים ולמניעת יציאה לא רצויה מן הבית. בנוסף, לגדר לגינה יש חשיבות אסתטית משמעותית מאד. כיצד תוכלו לשדרג את מראה הגדר שלכם?

צביעת הגדר בצבעים המתאימים

על מנת לרענן את מראה הגדר שלכם, תוכלו לצבוע אותה ולהוסיף מעט צבע וחיות למראה הכולל של הבית. על מנת לעשות כן, עליכם לבדוק מאיזה חומר עשויה הגדר שלכם ובהתאם לכך לרכוש צבע ולצבוע את הגדר בהתאם. לדוגמא, גדר לגינה מעץ יש קודם כל לשפשף באמצעות נייר זכוכית על מנת להסיר שאריות של לכה מהצבע הקודם שכיסה אותה ולאחר מכן לצבוע עם צבע המותאם לעץ ולכסות בלכה על מנת למנוע מלחות ומשקעים להרוס את העץ. לעומת זאת, גדר לגינה ממתכת יש לצבוע פשוט בצבע המותאם למתכת וברזל, אשר מונע חלודה. מומלץ בשלב זה להתייעץ עם מומחה בצבע שידריך אתכם בדיוק כיצד הכי נכון לצבוע את הגדר כך שהצבע יישמר במיטבו לאורך זמן.

קישוט הגדר באמצעים פשוטים וזולים

מלבד צביעת גדר לגינה, ניתן להוסיף קישוטים ודקורציה לגדר עצמה על מנת להחיות את המראה שלה. למשל, ניתן להוסיף שבשבות, אשר אפשר לקנות בחנויות דקורציה או להכין לבד. אופציה נוספת היא לעטר את הגדר לגינה באמצעות צמחים מטפסים, אשר מוסיפים מראה טבעי וייחודי לגדר. ניתן לעשות כן באמצעות ביקור במשתלה הקרובה לביתכם והתייעצות עם מומחים באשר לצמח המטפס המתאים ביותר לצורך שלכם. לאחר מכאן יש לשתול את הצמחים בתחתית הגדר ולהוביל אותם לטפס לאורכה של הגדר. חשוב לדאוג להשקות ולטפח את הצמח המטפס לאורך זמן בכדי שיישמר אטרקטיבי.

מודעות פרסומת