הכנה למבחן GMAT

הכנה למבחן  GMATהיא המתכון להצלחה

ללא ספק שמבחן GMAT הוא אחד המבחנים הסבוכים ביותר שיש. אם לא מספק לכם שמדובר באותו מבחן פסיכומטרי שאתם כבר מכירים, תדעו שכולו באנגלית. עם זאת, חשוב לזכור שמי שניגש למבחן GMAT הוא אחד שמעוניין ללמוד בחו"ל כך שהוא חייב להתרגל ללימודים באנגלית או בכל שפה זרה אחרת. הכנה למבחן GMAT היא הדרך להצלחה וכך גם למי שהמבחן נראה מאיים ובלתי ניתן להצלחה, יגלה מהר מאוד שבעזרת טכניקות שמקצרות את הזמנים בהם תענו על שאלות, הכוונה לאוצר מלים מצומצם יותר שמופיע בשאלונים הקודמים ותרגול יכולת החשיבה במוח בעיקר לשאלות המתמטיות, המשימה תהיה אפשרית ביותר.

חלוקת זמנים יעילה חשובה להצלחה

בקורס הכנה למבחן GMAT מלמדים הרבה דברים. בקורס תלמדו גם על אוצר המלים בו כנראה יהיה שימוש לא מעט בחלקים נרחבים במבחן, כך שהוא יתרום לכם גם בחלק המילולי וגם בכתיבת החיבור, תלמדו על פתרונות לשאלות מתמטיות בזמנים קצרים גם בלי לחשב היטב אך בסופו של דבר הכי חשובה היא היכולת לחלק את הזמן היטב. במבחן כזה, אם תכפילו את משך המבחן, ככל הנראה כולם יקבלו את הציון שהם צריכים. הצרה שבמבחן הוא הזמן הקצוב ולכן חלוקה נכונה של הזמנים נלמדת לכל אורך קורסי ההכנה השונים. כל הכנה למבחן GMAT חייבת לכלול טכניקות להירגע ברגעים בהם הזמן מתקתק לרעתנו ואנו לא יודעים מה התשובה כיוון שרגעים כאלו בסופו של דבר הורסים לנבחנים פרק שלם ומורידים את הביטחון לאורך כל המבחן.

תרגול מאסיבי למוח

אחד הדברים שיימאסו לכם בקורס הכנה למבחן GMAT הם התרגולים. נדמה שבשבועות האחרונים אתם מבצעים תרגולים סיזיפיים אך אלו הם התרגולים שתורמים להצלחה. לכל אורך הקורס תלמדו נושאים חדשים וטכניקות שונות אך בסופו של דבר רק תרגול המוח לשליפת המידע במהירות היא זו שמביאה אתכם לציון הנכסף.

מודעות פרסומת