הכירו את מבחן G.M.A.T

היכרות עם המאפיינים המיוחדים של מבחן G.M.A.T יכולה לסייע לכל מי שרוצה להתקבל ללימודי תואר שני במנהל עסקים. המבחן משמש כיום כאמצעי סינון בין מועמדים ויש לו שורה ארוכה של תכונות. בראש ובראשונה, צריך לזכור שמדובר במבחן שנערך כולו בשפה האנגלית ואין שום מקרים יוצאי דופן. הוא מנוסח על ידי גוף בינלאומי וכל הסטודנטים שעוברים אותו ברחבי העולם נדרשים להיות בקיאים בשפה האנגלית ברמה גבוהה מאוד.

שנית, במבחן G.M.A.T הציון מחושב באופן אדפטיבי. בניגוד למבחנים אחרים שבהם השאלות קבועות מראש, G.M.A.T הוא מבחן ממוחשב ודרגת הקושי של כל שאלה נקבעת לפי דרגת הקושי בשאלה הקודמת. המשמעות היא שככל שעונים יותר תשובות נכונות כך עולה דרגת הקושי וכמובן גם הציון. הדרך להתמודד עם אופן החישוב של מבחן G-M-A-T נלמדת במהלך קורס הכנה ייעודי ומדגישה את חשיבותו.

למה כדאי לעבור קורס הכנה?

היכרות שטחית עם המאפיינים של מבחן G.M.A.T לא תמיד מספיקה בשביל להתמודד איתו בהצלחה. רצוי לקחת בחשבון את היתרונות של קורס הכנה ולהשקיע זמן בבחירתו. קורס הכנה אמור להעניק לסטודנטים את התשתית להתמודד עם מאפייני השאלות של מבחן G-M-A-T, עם המבנה של המבחן ביחס למבחנים אחרים באקדמיה ועם הרמה הנדרשת מבחינת הסטודנטים.

בשורה התחתונה, קורס הכנה הוא ככל הנראה הדרך הטובה ביותר להגדיל את הסיכוי להתמודד בהצלחה עם מבחן G.M.A.T ולאחר מכן להתקבל ללימודי תואר שני במנהל עסקים. את קורס ההכנה ניתן לעבור במכונים שונים ברחבי הארץ והעולם. אפשר לבחור מכון הכנה על סמך המלצות של סטודנטים ובוגרים, להגיע לפגישת ייעוץ עם נציגי המכון ולשאול גם על הניסיון הספציפי של המרצים שמעבירים את השיעורים ואת הסדנאות.

מודעות פרסומת