קייטרינג לאירועים

מה כוללים שירותי קייטרינג לאירועים?

כל חברת קייטרינג יכולה להציע סל שירותים אחר עבור קהל הלקוחות. המאפיין המשותף של כל חברות הקייטרינג הוא ניסיון לשדרג את האירוע בעזרת תפריט אקסקלוסיבי ומיוחד, אך התפקיד של הלקוח הוא למצוא רק את המנות שמתאימות לו. בשביל לעשות זאת נדרשים בעלי אירועים להשוות בין שירותי קייטרינג ובעיקר להגדיר את הצרכים שחשובים להם.

ראשית, יש להבחין בין קייטרינג לאירועים פרטיים ואינטימיים לבין קייטרינג למסיבות ואירועים גדולים. אירועים פרטיים ואינטימיים מתרחשים בדרך כלל בבית ומגיעים אליהם כמה עשרות אורחים בלבד. מנגד, באירועים גדולים יש מאות מוזמנים וחברת הקייטרינג נדרשת לעמוד בעומס רב ואינטנסיבי. מכאן שלא כל חברת קייטרינג מסוגלת לשרת את צרכי האירוע הגדול ורק מעטות מתמודדות בהצלחה עם האתגר.

שנית, שירותי קייטרינג כוללים לעיתים קרובות שירותי מלצרות והגשה. שירותי מלצרות והגשה חשובים בכל סוגי האירועים כי הם מאפשרים לאורחים להירגע, לבלות וליהנות. עם זאת, שירותי המלצרות כרוכים לעיתים בתוספת תשלום. התפקיד של בעל האירוע בהקשר הזה הוא לקבל מראש הצעת מחיר מסודרת על שירותי קייטרינג כדי למנוע מצב של הפתעות לא נעימות.

קייטרינג לאירועים2

השוואה בין חברות קייטרינג

הדרך הכי נוחה להשוות בין חברות קייטרינג לאירועים היא להשתמש בפרמטרים קבועים כגון אזורי מתן שירות, סגנון האירוח, כשרות וזמינות. חברה שמציעה את שירותי הקייטרינג שלה באותו אזור שבו נערך האירוע בדרך כלל תהיה זמינה יותר מאשר חברה רחוקה, וניתן לתאם פגישת היכרות עם נציגיה לפני שמבצעים הזמנה.

במקביל, יש לברר לגבי הכשרות ולהתאים אותה לסוג האירוע ומאפייני קהל היעד. חשוב שהתפריט יהיה מגוון על מנת שגם אורחים מבוגרים או לחילופין בני נוער יוכלו ליהנות ממנו ולטעום מכל המנות.

מודעות פרסומת