פריצת מנעולים

הכירו את עולם פריצת המנעולים

פריצת מנעולים נשמעת בהתחלה שלילית אך כשמבינים שמדובר במושיע שמגיע להציל את היום ולא בפורץ שמגיע כדי לגנוב מבינים עד כמה העבודה הזו חשובה. פריצת מנעולים היא עבודה חשובה ורווחית מאוד שנלמדת בקורסים במקומות רבים כחלק מקורס מנעולן מוסמך או כחלק מקורס ייעודי לפריצת מנעולים. כדי לפרוץ מנעול יש צורך בהיכרות של סוגי מנעולים רבים, כיצד המנגנון שלהם פועל וכמובן כלי פריצה שונים. יש פריצות שמחייבות הריסה של המנעול אך פורץ מנעולים טוב ומנוסה יודע כיצד לפרוץ את רוב המנעולים בלי להרוס אותם. פריצה של מנעול מחייבת עבודה מהירה ומדויקת כיוון שהמנעול יכול להיהרס בקלות.

פריצת מנעולים יסודית ומקצועית

פורץ מנעולים צריך גם להגיע מהר ללקוחות שלו וגם לעשות עבודה מהירה ויסודית. כשאדם מסוים נתקע בלי גישה למכולה שלו, למחסן שלו, לעסק או אפילו לאופניים שלו בגלל מנעול שנתקע או מפתח שנשבר בתוכו, הוא לא רוצה לבזבז עוד זמן שיכול לבוא על חשבון עבודה, זמן פנוי ואפילו שעות שינה. הפורץ צריך להגיע במהרה ולפתור את הבעיה במקצועיות והכי חשוב, לא לעשות נזק נוסף. העבודה חייבת להיות מקצועית ומדויקת ובאותה נשימה להיות יסודית, לא להותיר את המנעול פועל בצורה מקרטעת או לפתור את הבעיה חלקית כך שהיא יכולה לחזור על עצמה.

פריצת מנעולים.jpg

כיצד ניתן לקבל רישיון לפריצת מנעולים?

לא כולם יכולים לעבוד בתור פורצי מנעולים ופריצת מנעולים מחייבת הסמכה. מי שלומד פריצת מנעולים מקבל אישור שהוא יכול לעסוק במלאכה הזו כולל חיוב להוציא תעודת יושר מהמשטרה כדי שהלקוחות שלו יידעו שלא מדובר בנוכל אלא באדם ישר והגון. פריצת מנעולים יכולה להגיע גם למטרות רעות של גניבות ובזיזות ולכן זהו נושא רגיש מאוד.

מודעות פרסומת