הלוואות בערבות המדינה

הלוואות בערבות המדינה

מהי הלוואות בערבות המדינה?

הלוואות בערבות הלוואות היא הלוואות שאתם מקבלים מהבנקים כאשר חלק ניכר מהערבות ניתן על ידי המדינה. הערבות להחזר ההלוואות יכול לקבוע האם תקבלו הלוואות או לא והלוואות מסוג זה יכולות להיות נוחות בהרבה בעיקר אם אתם עסק קטן שרוצה להתפתח ולשגשג. ניתן לדרוש את ההלוואות האלו דרך שתי חברות, חברת תבור וחברת BDI. מומלץ להיעזר בצוות שמבין את שלבי התהליך שמורכב מכלכלנים ויועצים כדי לשפר את הסיכויים שלכם לקבלת ההלוואות הנדרשת.

pianowhtside-1000x1000.jpg

תהליך הגשת הבקשה

תהליך הגשת הבקשה כולל מספר שאלות מפורטות לגבי סוג העסק שלכם והשלב בו הוא נמצא. את השאלון יש למלא באתר האינטרנט המיועד ולענות בדיוק רב: האם העסק הוא עסק שנמצא בהקמה, עסק שזקוק להון חוזר, האם יש צורך בהשקעה נוספת ועוד. יש צורך לסווג את העסק לפי תחום עיסוקו ועוד. אין צורך להיעזר באף גוף כדי למלא את השאלון ותוכלו למלא אותו די בקלילות ובפשטות בלי סיבוכים מיוחדים.   לאחר מכן עליכם לשלוח את הטופס יחד עם אישור שאכן שילמתם את האגרה לחשב הכללי באחד מהבנקים ותיקבע בהמשך פגישה שבה יבדקו אתכם יותר לעומר כשבמהלך הבדיקה, הגוף הבודק ימלא דו"ח.

מה הסיכויים שלי לקבל את ההלוואות?

הסיכויים לקבלת ההלוואות משתנים בהתאם לעסק ובהתאם להחלטת הבנק לאחר שזה קיבלת את הממצאים. לאחר קבלת ההחלטה תישלח התשובה לבעל העסק יחד עם גובה ההלוואות והתנאים שלה. כחמישים אחוזים מהעסקים מקבלים בסופו של דבר את ההלוואות המבוקשת וכדי להגביר את הסיכויים שלכם מומלץ להיעזר ביועצים מתאימים. ישנם עסקים שנפסלים מלקבל הלוואות בערבות המדינה בגלל שיש להם חובות פתוחים עם רשויות המס או שהם נמצאים בתהליכים משפטיים של כינוס נכסים, הקפאת תהליכים וכולה.

מודעות פרסומת