משכנתאות חוץ בנקאיות

משכנתאות חוץ בנקאיות

הדרך למשכנתא בטוחה

המילה משכנתא יכולה לגרום להרתעה לא פשוטה בקרב רוב הציבור. רובנו מרוויחים כמה אלפים בחודש כאשר אלו מאתנו שהתמזל מזלם והכישורים שלהם מרקיעי שחקים יכולים להרוויח גם עשרות אלפים. עם זאת, כשמדברים על מחירי דיור, יש צורך להשתמש במונחים עשרות אלפים ולעתים אפילו מיליונים. מחירי הדיור שנוסקים כל שנה נראים כאילו הם לא הולכים לעצור ולקיחת משכנתא היא רק עניין של זמן. כדי לעשות לעצמכם את החיים יותר קלים ולא להתחתן עם הבנק לאורך עשרים או שלושים שנה, חשוב מאוד שתכירו את האפשרות של כל אחד לקבל משכנתאות חוץ בנקאיות שיעשו לכם את העשורים הבאים קלים הרבה יותר.

כך הבירוקרטיה לא תוציא לכם את הנשמה

אחד השלבים הקשים ביותר בלקיחת משכנתא היא הבירוקרטיה הרבה שכרוכה בה. מי שחושב שהוא יגיע לבנק ולאחר משא ומתן קצר ייחשב במחשבון משכנתאות את גובה ההחזר שלו לפי מה שהוא מסוגל להחזיר, טועה. יש צורך להציג את ההכנסה החודשית, צורך להציג חתימות של ערבים וביטחונות, להציג נכסים שברשותכם ולבדוק מה המשמעות של משכנתא לעשרים שנה, עשרים וחמש שנה, שלושים שנה, מה יקרה אם נחזיר ששת אלפים שקלים בחודש, עשרת אלפים וכולה. לעומת זאת משכנתאות חוץ בנקאיות מתברכות בתהליך פשוט יותר, קל יותר, נעים יותר, כזה שיכלול את כל הפרטים החשובים וגם ייעץ לכם במה שצריך, אך הכול יהיה קליל יותר ופשוט יותר.

תנאים אטרקטיביים למשכנתאות

מלבד הנוחות שמסביב ללקיחת משכנתאות חוץ בנקאיות, כמו פגישות נוחות יותר וייעוץ לטובת שני הצדדים, הגופים הממנים את המשכנתאות שהם דרך כלל חברות ביטוח גדולות, מציעים ללקוחות שלהם תנאים נוחים יותר שכוללים ריביות נמוכות יותר, התחשבות רבה יותר בנכסים שכבר יש והכי חשוב, בלי הפתעות בדרך או שינויים בהחזרים.

מודעות פרסומת