משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית

אם תרצו אין זו אגדה

אמנם היכולת לקבל דירה חדשה נראה כמו חלום אך אם תרצו אין זו אגדה. אמנם משכנתא מצריכה הרבה יכולת כלכלית מהזוג שמבקש אותה אך בירור מעמיק על כל מסלולי המשכנתאות שניתן לקבל כולל סקר שוק בין כל הגופים שמציעים משכנתאות, ניתן להגיע לתנאים משופרים יותר שגם אם יהיו לא נוחים, עדיפים על שאר האפשרויות שבדקתם. משכנתאות הם לא נחלת הבנקים בלבד וכיום משכנתא חוץ בנקאית נעשית נפוצה יותר ויותר כאשר התנאים שהיא מציעה טובים הרבה יותר מאלו של הבנקים ואף גופים אלו, כמו חברות ביטוח, יכולות להעניק משכנתאות לאנשים שמהבנק לא יכולים לקבל אותה.

pianowhtside-1000x1000

משכנתא גם לחייבים בפועל

אחת הבעיות הנפוצות שאפשר להיתקל בהן היום היא תיקים בהוצאה לפעול. כאשר אתם חייבם כסף למישהו ואינכן מחזירים אותו בזמן, מוגשת נגדכם תביעה להוצאה לפועל ולעתים יש מספר תיקים כנגדך. כדי להחזיר את כל החובות האדם צריך גב כלכלי כלשהו כאשר הסכומים יכולים להצטבר עוד ועוד ולתפוח לגדלים חסרי תקדים. במצב כזה הבנק לא יכול לסייע אך משכנתא חוץ בנקאית בהסתמך על נכס או נכסים שקיימים אצל בעל החוב, יכולה לסייע כדי לצאת מהבוץ.

משכנתא לפושטי רגל

אחת מהבעיות הגדולות ביותר שיכול אדם להיתקל בהם היא פשיטת רגל. ברגע שבית משפט מגיע למסקנה שלאדם מסוים או יכולת להחזיר את החוב שלו, יש חלוקה של הנכסים והסדר עם הנושים השונים שצריכים לקבל את המגיע להם. מצב זה יכול להיות סבוך בירוקרטית ואף להימשך זמן רב ועלויות נוספות משכנתא חוץ בנקאית יכולה לסייע לאנשים שנמצאים במצב הזה. המשכנתא ניתנת על סמך נכסים שעוד נמצאים ברשות פשוט הרגל והיא מסדירה את התשלום לגופים השונים ואז ההחזרים הם רק מול החברה שנתנה את ההלוואה.

 

 

מודעות פרסומת