תמ"א 38 רמת גן

במסגרת תמ"א 38, ניתן לשפץ את הבית בתנאים האיכותיים ביותר

אם אתם לא יודעים מה היא בדיוק תוכנית תמ"א 38, נסביר כי מדובר למעשה בתוכנית המתאר הארצית למיגון מפני רעידות אדמה – כלומר בתוכנית שתכליתה לשפץ בניינים קיימים שאינם עומדים בסטנדרטים הרלוונטיים למיגון זה, וספציפית מדובר בבניינים שנבנו לפני שנות ה-90. בבניינים אלה, לא רק שניתן לשפץ את הבית בתנאים מיטביים כך שהוא יתאים למיגון מודרני מפני רעידות אדמה, ניתן גם להוסיף לבית אלמנטים נוספים כמו חנייה, מעלית, לעצב אותו ועוד אפשרויות רבות – כעידוד לביצוע התוכנית. בכל הנוגע לתמ"א 38 רמת גן ניצבת בחוד החנית.

תמ"א 38 רמת גן – אפשרויות רבות באחת הערים המבוקשות בארץ

על אף העובדה שמדובר באחת הערים המבוקשות ביותר מבחינת מגורים באזור המרכז וכך למעשה גם בארץ כולה, רמת גן היא עיר שחלק ניכר מהבנייה בה מיושן למדי. ישנן שכונות שלמות שנמצאות בתנופה אדירה של תמ"א 38 ברמת גן – רמת יצחק, רמת השקמה ועוד – וניתן למצוא תהליכים רבים של שיפוצי בניינים ישנים שמשדרגים משמעותית את איכות החיים של הדיירים. יתרה מכך – רבים בוחרים באפשרות של תיקון 2 לתמ"א 38, כלומר בתהליך של פינוי בינוי ובניית בית חדש לגמרי על גבי הבניין הישן המיועד לתמ"א.

למידע נוסף לחץ כאן – תמ"א 38 רמת גן

תמ"א 38 רמת גן מאפשרת לנו לשדרג משמעותית את איכות החיים שלנו

אם אתם נמצאים בדירה ישנה ברמת גן, שמיועדת לעבור תהליך של תמ"א 38 ברמת גן, אתם עומדים בפני שדרוג משמעותי של איכות החיים שלכם. כדאי להכיר את האפשרויות האלה גם כשאתם מחפשים דירה להשקעה ולרכישה – במבט קדימה בין אם מדובר בתמ"א של שיפוץ ובין אם בפינוי בינוי, זהו תהליך משתלם ביותר.

מודעות פרסומת