קניית זהב במזומן

כולם יוצאים מורווחים

קניית זהב היא תעשייה שצוברת תאוצה ונפח, אך עם זאת כמו כל תעשייה, יש סכנות רבות שאורבות בתהליך. על מנת להגן על הצד המוכר מהונאות של הקונה יש תופעה נפוצה של קניית זהב במזומן. הצד המוכר יוצא בתחושה טובה יותר מכיוון שהוא קיבל תשלום בטוח, והצד הקונה, בהנחה שהוא אמין, לא הפסיד מאומה.

זהב הוא סמל לעושר

לא בכדי יש הרבה ביטויים בשפה העברית ובכלל שמדברים על הערך של זהב- לב זהב הוא לב טוב, שביל זהב היא דרך האמצע הטובה ביותר. בשל כך ובשל הערך הכלכלי הרב של הזהב, התעשייה של מכירת וקניית זהב במזומן היא תעשיה חזקה מאוד. לכל אדם שיש זהב בבית שאין לו שימוש בו, כגון תכשיט ישן או מטבעות עתיקים, יש אינטרס להרוויח כסף ממכירתו. ברגע שהוחלט למכור את הזהב הדרך הבטוחה ביותר לעשות זאת היא על ידי חברות שעוסקות בקניית זהב במזומן. חברות אלו יגיעו עד בית הלקוח, יתמחרו את הזהב, ויציעו מחיר שבו הם יוכלו להרוויח כסף, לרוב על ידי המסת הזהב ועיצובו מחדש, וגם המוכר יצא מורווח ושמח. קניית זהב במזומן דווקא היא בטוחה מאוד משום שתשלום עבור זהב בהמחאה או בהעברה בנקאית, או בתמורה למוצר אחר יכולה לפתוח פתח לתרמית ומזימות.

מכירת זהב במזומן

הכי בטוח עם מזומן

אמנם גם מזומן ניתן לזייף, אך הרבה יותר קל ונוח לבדוק את השטרות בבנק, או בבדיקות שניתן לעשות בבית, מאשר להאמין לקונה לגבי ערך של מוצר אחר או לגבי תשלום מאוחר. קניית זהב במזומן אם כן היא הדרך הבטוחה והנכונה ביותר עבור אדם שרוצה להשיג כסף נזיל וזמין עבור הזהב ברשותו.

מודעות פרסומת